Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В органах покарань РФ звинуватили в'язня, над яким знущалися наглядачі, у провокаціях

До колонії поїхав голова Ради при президентові РФ з прав людини.

Керівництво Федеральної служби виконання покарань Росії звинуватило постраждалого від тортур наглядачів в'язня ярославської колонії у численних провокаціях.

Про це повідомляє "Интерфакс".

За словами заступника голови ФСВП Анатолій Рудий, ув'язнений Євген Макаров вчинив 136 порушень у колонії, намагаючись спровокувати співробітників в'язниці. За його словами, однак, того, що сталося, бути не мало.

"Ми змушені констатувати, що наші співробітники не впоралися зі своїми обов'язками повністю. Наші співробітники не провели документування і не дали правову оцінку", - сказав Рудий.

Уповноважений з прав людини в Ярославській області Сергій Бабуркін сказав, що бачив відеозапис тортур ще рік тому, проте не повну версію, а лише відрізок.

До колонії поїхали голова Ради при президентові Росії з прав людини Михайло Федотов, а також сам Анатолій Рудий і Бабуркін.

Нагадаємо, 20 липня російське видання "Новая газета" опублікувало запис із камери на формі одного з наглядачів Федеральної служби виконання покарань, на якому співробітники колонії піддають тортурам одного з ув’язнених.

Після оприлюднення цього відео Слідчий комітет Росії в Ярославській області порушив кримінальну справу на співробітників Федеральної служби виконання покарань. Справа порушена за ознаками злочину, передбаченого статтею щодо перевищення службових повноважень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції