В Оші затримали снайперів, які стріляли по мирних мешканцях

Безлади на півдні Киргизії, на думку політиків, спровокували диверсанти, серед яких і професійні снайпери, які були добре озброєні і забезпечені боєприпасами.

У місті Ош на півдні Киргизії, де з 11 червня тривають криваві зіткнення, затримали кількох професійних снайперів.

"У двох автомашинах без державних номерів були виявлені два автомати Калашникова, 16 патронів до гранатомета і 4 магазини з 90 патронами калібру 7,62", - повідомили в управлінні МВС.

Крім цього, затримано 20-річного місцевого мешканця, у якого вилучено автомат Калашникова та кілька патронів до нього.

Киргизькі політики вважають, що безлади на півдні Киргизії були спровоковані зацікавленими силами. В Оші діяли диверсанти, серед яких і професійні снайпери, які були добре озброєні і забезпечені боєприпасами.

Раніше повідомлялося про затримання організатора сутичок в Оші – "досить відомої в республіці особистості", ім'я якої, утім, не називається в інтересах слідства.

На допиті затриманий назвав мету, яку переслідували організатори заворушень - згідно з його свідченнями, зловмисники планували зірвати референдум і скинути тимчасовий уряд.

У МВС зазначили, що обстановка в Оші і Джалал-Абаді залишається складною, але контролюється. У Джалал-Абаді досі діють групи озброєних бойовиків.

В зоні міжетнічних зіткнень на півдні республіки киргизька влада оголосила надзвичайний стан і запровадила комендантську годину. Військовим і міліціонерам дозволено застосовувати бойову зброю у разі виникнення загрози їхньому життю або безпеці мирних громадян.

Для стабілізації обстановки на південь перекинуті додаткові сили міністерства оборони, МВС і внутрішніх військ, а також сформовані загони добровольців з ветеранів силових структур, МВС і дружинників. У Киргизії оголошена часткова мобілізація.

За час конфлікту з 11 червня в районах протистояння загинуло, за офіційними даними, більше 120 людей, понад 1600 звернулися за медичною допомогою. З неофіційних джерел кількість загиблих наближається до тисячі.

Читайте також:

Очевидці бійні в Киргизії: з машин без номерів розстрілювали усіх без розбору

На півдні Киргизії затримали організатора безладів - відомого політика

У Киргизії почалися заклики до "джихаду": жертв вже більше сотні

Росія перекинула в Киргизію батальйон десантників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: