Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Що робити Кремлю з Україною. В оточенні Путіна триває війна між шовіністом Сурковим і економістом Козаком

За словами російського політолога Олексія Чеснакова, Сурков відповідає за політичні аспекти, а Козак - економічні.

Між помічником російського президента Владиславом Сурковим і віцепрем'єром Дмитром Козаком виникла боротьба у вирішенні "українського питання"

Таку думку в інтерв'ю "Актуальные комментарии" висловив директор Центру політичної кон'юнктури Олексій Чеснаков, наближений до Суркова.

Політолог пояснив, що Сурков відповідає за політичні та ідеологічні аспекти у Мінську, підтримує зв'язки з терористичними "ДНР" і "ЛНР". Козак - за економічні. . "Їхні ролі розподілені президентом. Вони обоє працюють на Путіна і будуть робити те, що він скаже", - каже Чеснаков.

За його словами, післявоєнний Донбас потребуватиме великих інвестицій. Саме тому економісти на чолі з Козаком вважають, що Донбас краще комусь віддати, щоб зменшити витрати і домогтися зняття санкцій. "Та віддай ми хоч сто Донбасів, санкції не знімуть. Європейці, можливо, захочуть, а американці – точно ні", - вважає Чеснаков і нагадує, що існує ще низка інших санкцій, зокрема "кримські" та персональні.

Чесноков радить "не грати з Україною в піддавки" і виконувати Мінські домовленості. "Завдання України - не дати Донбасу особливий статус, про що вже заявив Зеленський. Тому вони крутяться - пропонують особливий статус тільки на перехідний період, на три-п'ять років, або  особливий статус після повного роззброєння ополчення (тобто, ніколи). У Росії завдання протилежне - домогтися для Донбасу особливого статусу - справжнього, постійного, твердого. Закріпленого в українській Конституції і українських законах чітко і беззастережно, щоб потім не можна було скасувати, щойно підтримка Росії припиниться. Економістові здається, що Україні треба підіграти, тим більше, що Київ пом'якшив риторику і поводиться майже лагідно", - каже Олексій Чеснаков.

Як повідомлялося раніше, президент РФ Володимир Путін у телефонній розмові з Володимиром Зеленським назвав умови для деескалації конфлікту на території окупованих районів Луганської та Донецької областей. Путін вимагав "виключити подальші обстріли українськими військами населених пунктів Донбасу, що призводять до жертв серед мирного населення".

Відео США уперше проведуть переговори з Францією та Німеччиною щодо розширення "Нормандського формату"

Представники США говоритимуть з Францією та Німеччиною вже на початку цього тижня. Консультації анонсував спецпредставник США з питань України Курт Волкер. Водночас у Франції заявили, що залучення до переговорів Сполучених Штатів поки не розглядають. Розширення нормандського формату за рахунок США та Великої Британії ініціював Володимир Зеленський.

США уперше проведуть переговори з Францією та Німеччиною щодо розширення "Нормандського формату"

Залиште свій коментар

Вибір редакції