В підмосковній танковій бригаді росіяни і дагестанці влаштували масове побоїще

У Росії сталася бійка між росіянами та дагестанцями, яку зняв на відео, а потім виклав у Мережі один з очевидців. Міноборони відмовилося давати коментарі про цей випадок.

бійка
В підмосковній танковій бригаді росіяни і дагестанці влаштували масове побоїще
У військовій частині під Наро-Фомінськом відбулося масове побоїще між росіянами і дагестанцями, один з очевидців зняв відео на мобільний телефон і виклав в інтернет. Бійка сталася ще на початку липня, а запис потрапив в Мережу лише 10 серпня, і за дві доби його вже переглянули понад 50 тисяч людей.

Міноборони вперто мовчить про інцидент - за даними ЗМІ, всім командирам і начальникам суворо наказано тримати язик за зубами. Однак у зв'язку з тим, що інформація все ж просочилася в інтернет і пресу, виступити з публічною заявою була змушена Генпрокуратура РФ.

У п'ятницю вона визнала, що конфлікт стався 4-5 липня в 4-ї танковій бригаді Московського військового округу (на території колишньої Кантемирівської дивізії), у ньому брала участь група солдатів чисельністю до 20 осіб, у тому числі покликаних з Північного Кавказу.

За фактами порушень статутних взаємовідносин Військова прокуратура МВО провела перевірку і встановила, що бійка сталася "внаслідок неналежного виконання своїх службових обов'язків поруч посадових осіб командування частини і окремих підрозділів".

"Протягом півгодини неправомірні дії були припинені черговою службою. В ході інциденту істотної шкоди здоров'ю військовослужбовцям не заподіяно. За результатами прокурорської перевірки начальник штабу частини, заступник командира з виховної роботи та ще шість посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Два командира підрозділів представлені до звільнення".

Відносно трьох військовослужбовців, які застосували насильство до своїх товаришів по службі, порушені і розслідуються кримінальні справи, додали в Генпрокуратурі.

У свою чергу прес-секретар командувача МВО Сергій Власов розповів, що інцидент виник після сварки двох військовослужбовців зенітного ракетного дивізіону та розвідувальної роти, яка згодом переросла в групову бійку між особовим складом цих підрозділів.

За його даними, четверо військовослужбовців отримали в результаті тілесні ушкодження легкого ступеня, гематоми, удари м'язових тканин і пошкодження шкірних покривів. Відносно трьох призвідників сварки порушено кримінальні справи за статтею КК РФ "Порушення статутних правил, взаємовідносин між військовослужбовцями за відсутності між ними підпорядкованості".

При цьому ще напередодні в управлінні інформації Міноборони відмовилися коментувати випадок. Всім командирам і начальникам Міноборони, а також МВО наказано мовчати про інцидент під загрозою позбавлення премії за підсумками місяця й року.

Масова бійка виникла після того, як дагестанець віддав неправомірний наказ російському солдату, а той не підкорився.

Судячи з відзнятого відео, в масовій бійці так чи інакше брали участь не 20 осіб, як стверджують у Генпрокуратурі, а набагато більше. Інтернет-користувач, який виклав ролик на YouTube, закрив доступ до нього для незареєстрованих осіб, проте його встигли розтиражувати інші.

Увага! У відео міститься ненормативна лексика!

 

Читайте також:

У Казахстані війська штурмують захоплену ув'язненими колонію

У Киргизії побутова бійка ледь не переросла в новий міжнаціональний конфлікт

У Москві сталася масова бійка між десантниками і вихідцями з Дагестану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: