В Південній Осетії виправдовуються з приводу спалення книг

Ректор пояснив, що в даний час в університетській бібліотеці йде ремонт, на час якого книги переміщені в інше місце.

У південноосетинському державному університеті не спалювали бібліотечних книг, як про те повідомили в середу очевидці, підтвердивши свої слова фотографіями. Так прокоментував ректор вузу Теймураз Кокоев.

"Ця інформація є провокацією. Спалення книг бібліотеки південноосетинського державного університету в Цхінвалі не було. Відбувається утилізація одиниць зберігання, що прийшли в непридатність ", - сказав Кокоєв.

Ректор пояснив, що в даний час в університетській бібліотеці йде ремонт, на час якого книги переміщені в інше місце.

"Будинок південноосетинського державного університету під час війни минулого року було повністю спалено. На щастя, основна частина бібліотеки збереглася. У Цхінвалі сьогодні катастрофічно не вистачає літератури, кожна книжка для нас представляє цінність, і всі непотрібні книги студенти старанно складали під час ремонту в стопки. А те, що ми спалювали книги, нехай і непотрібні, це неправда. Зайві книги ми тимчасово залишили лежати у дворі бібліотеки, поки не вирішать, що з ними робити ", - зазначив Кокоєв.

Нагадаємо, першим про спалення книг на площі біля будівлі гуртожитку у своєму блозі на Slon.ru повідомив журналіст Дмитро Старостін з посиланням на інформацію осетинського журналіста Алана Цхурбаева і редактора газети "XXI століття" Тимура Цховребова. За деякими даними, більшість книг є грузинськими. Публікуються фотографії негайних книг у будівлі університетського гуртожитку на привокзальній площі.

За словами Тимура Цховребова, він сам витягнув з палаючої купи збірку віршів Гете, "Середньовічну релігійну поезію X сторіччя", книгу класика таджицької літератури Садриддин Айни, "Історію французької літератури". Він відзначив, що близько третини книг були грузинськими.

За деякими даними, метою акції було звільнення полиць університетської бібліотеки для нових книг, які незабаром прибудуть з Росії.

Читайте також:

У Південній Осетії спалюють книги, щоб звільнити місце для дарунків із Москви

Південна Осетія знайшла спосіб об'єднатися з Росією

НАТО: незалежні Південна Осетія і Абхазія - це провал

Південна Осетія та Абхазія відзначають рік визнання незалежності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: