В результаті аварії військового літака під час параду в Ірані загинули 7 людей

Поки ще залишається таємницею, чи загинув екіпаж літака, а чи люди, які мешкали в місцевості, де сталася аварія. Невідома також модель літака.

В результаті аварії військового літака під час параду в Ірані загинули 7 людей. Літак впав у сільській місцевості неподалік від Тегерана.

Модель літака не уточнюється, проте відомо, що це військовий транспортний літак.

Залишається не зрозумілим, чи загинули люди, котрі знаходилися на борту літака, або хтось ще.

Раніше сьогодні повідомлялося, що літак розбився під час військового параду на честь річниці початку ірано-іракської війни 1980-1988 рр. У військовому параді, котрий проходив сьогодні в Ірані брали участь винищувачі і бомбардувальники виробництва США, російські МІГ-29 і Су-24, а також іранські літаки Saeqeh.

Ірано-іракська війна (також відома в Ірані як "Священна оборона" або "Нав'язана війна") почалася 22 вересня 1980 р. вторгненням іракської армії в іранську провінцію Хузестан. Спочатку іракським військам вдавалося успішно просуватися углиб країни, проте незабаром їх наступ був зупиненений Збройними силами Ірану. До літа 1982 р. Іран відвоював окуповані Іраком території, після чого між країнами почалася війна на виснаження. 20 серпня 1988 р. Іран і Ірак уклали перемир'я.

Ірано-іракська війна є одним з найбільших після 1945 р. військових конфліктів між державами "третього світу". В ході війни активно застосовувалася хімічна зброя.

Читайте також:

Іранський літак розбився через пожежу в двигуні

Лондонський аеропорт закрили через пожежу на літаку

В Італії розбився літак через весільний букет, який потрапив у мотор

В катастрофі єменського літака вижила дівчинка, яка не вміє плавати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: