В результаті повеней і зсувів в Китаї загинуло 53 людини

Повінь і зсуви в китайській провінції Гуансі на півдні країни призвели до загибелі 53 людей. Повністю або частково зруйновано близько 11 тис. будинків, 200 тис. людей евакуйовані.

Жертвами сильних злив, які тривають з 31 травня 2010 року в Гуансі-Чжуанському автономному районі (південний Китай) стали 53 людини, всі тіла загиблих були знайдені.

У зв'язку з тим, що синоптики обіцяють найближчим часом нові зливи над певними територіями Китаю, державний штаб по боротьбі з посухою і повенями ввів у дію механізм швидкого реагування на стихійні лиха четвертого ступеня. Також був розісланий екстрений циркуляр, що вимагає від відповідних провінцій практичного посилення заходів безпеки, посилення роботи з прогнозування стихійних лих і завчасної організації евакуації жителів з небезпечних районів.

У регіоні затоплено сільгоспугіддя і зерносховища. Роботу через стихії призупинили 75 підприємств приватного та державного секторів. Повністю або частково зруйновано близько 11 тис. будинків, 200 тис. людей евакуйовані.

Нагадаємо, що починаючи з травня, сильні дощі вже неодноразово нападали на частину районів південного Китаю. З червня у владі повеней опинилися деякі адміністративні одиниці Гуансі-Чжуанського автономного району і провінції Цзянсі.

Загалом, жертвами повеней з початку нинішнього року в Китаї стали 125 людей, ще 34 вважаються зниклими безвісти.

Читайте також:

На півдні Китаю від зсувів загинули щонайменше 38 людей

Вісла вийшла з берегів: Варшаві загрожує затоплення

У Словаччині тисячі людей евакуйовані через повінь

У Словаччині та Хорватії введено режим НС, Австрія готується до удару стихії

ВідеоВ результаті повеней і зсувів в Китаї загинуло 53 людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: