В результаті шторму в Центральній Америці загинула 131 людина

Продовжує зростати кількість загиблих внаслідок руйнівної дії шторму "Агата", чимало людей залишаються відрізаними від цивілізації поганими метеоумовами.

Кількість жертв обвалів і повеней, викликаних тропічним штормом "Агата" у Центральній Америці, досягло щонайменше 131 людини.

Найбільше серед країн регіону постраждала Гватемала. Тут загиблими вважається 108 осіб, ще 53 пропали без вісті. За словами президента країни Альваро Колома, в даний час багато районів країни повністю відрізані від зовнішнього світу. Рятувальники намагаються дістатися туди з повітря, проте цьому перешкоджають погані метеоумови.

За інформацією каналу CNN, 14 осіб також вважаються загиблими в Гондурасі. Раніше також повідомлялося про дев'ять жертв повеней в Сальвадорі.

У деяких областях кількість опадів перевищила 100 сантиметрів, чого не траплялося тут останні 60 років. Швидкість вітру досягала 20 метрів на секунду (72 кілометрів на годину).

Шторм сформувався в суботу над Тихим океаном і почав втрачати силу в горах на заході Гватемали в неділю ввечері. Тим не менше, за прогнозами синоптиків, проливні дощі можуть тривати ще декілька днів.

Читайте також:

Жертвами потужного тропічного шторму у Центральній Америці стали 90 людей

В Австралії через шторм 10 тисяч будинків залишилися без електрики

Над США пронісся смертельний торнадо: люди ховалися у морозильниках

ВідеоЖертвами тропічного шторму у Центральній Америці стали 90 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: