Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В РФ побоюються економічної ізоляції рівня "холодної війни" через санкції

США може завдати Росії ще більшого удару.

Якщо США введе обмеження щодо російського суверенного боргу, то на РФ може чекати більша економічна ізоляція, ніж за часів "холодної війни".

Про це повідомив голова Російського союзу промисловців і підприємців Олекснадр Шохін, передає "Газета.ru".

"Якщо ще, не дай боже, американці вирішать завдати удару по суверенних паперах, то не виключена втеча і з суверенних паперів (крім поточного відтоку коштів з акцій санкційних компаній - прим.). Але, сподіваюся, до цього не дійде, тому що це справжня економічна війна - сильніша за ізоляцію, якої зазнавав СРСР під час "холодної війни", - сказав він.

За його словами, такий хід Штатів був би для Росії гіршим, аніж введення санкцій.

Суверенний борг - це борг уряду суверенної держави. Він відрізняється від іншого боргу тим, що державу важко змусити виплатити кошти юридичними процедурами, які застосовуються до фізичних або юридичних осіб.

Нагадаємо, 6 квітня Міністерство фінансів США оголосило про новий раунд санкцій проти російських громадян, чиновників, компаній та державних фірм. Сполучені Штати Америки заморозять активи всіх фізичних і юридичних осіб, які потрапили під нову хвилю санкцій.

За даними Гонконгської фондової біржі, 9 квітня акції компанії UC Rusal російського олігарха Олега Дерипаски, який увійшов до санкційного списку, впали на 50%. Rusal попередив про ризик технічних дефолтів через обмеження Мінфіну США, хоча і запевнив, що підтримує виконання всіх своїх кредитних зобов'язань.

На тлі санкцій євро на Московській біржі  вже перевищив позначку в 76 рублів вперше за майже два роки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції