В РФ розпочалася президентська кампанія

Сьогодні в Росії офіційно розпочалася кампанія з виборів президента, призначених на 2 березня 2008-го року.

В Росії одночасно відбуваються дві виборчі кампанії: парламентська і президентська. Вибори до Держдуми призначені на 2 грудня, президентські – на 2 березня наступного року.

Про старт президентських перегонів нині повідомила "Російська газета", яка опублікувала постанову Ради Федерації.

У постанові зазначено, що агітаційний період президентської кампанії – з 2 по 29 лютого 2008 року. Термін подачі документів кандидатів на реєстрацію – з 12 грудня до 16 січня. 

У разі якщо жоден з кандидатів не набере понад 50% передбачено другий тур протягом 21 дня. Межа явки виборців не встановлена.

Гарі Каспаров
Архів
Гаррі Каспаров перебуває під постійним тиском з боку спецслужб
Одне з ноу-хау російських президентських виборів – відсутність графи "проти всіх".

Станом на сьогодні восьмеро політиків зробили заяви щодо своєї участі у президентських виборах: Гаррі Каспаров, Григорій Явлінський, Геннадій Зюґанов, Володимир Жириновський, Микола Кур'янович, Володимир Буковський, Михайло Касьянов та Борис Немцов. Усі вони перебувають в опозиції до нинішнього президента.

Головною інтригою російських президентських виборів залишається призначення спадкоємця Володимира Путіна. Найвірогіднішими кандидати від Кремля називають двох віце-прем'єрів – Дмитра Медведєва та Сергія Іванова.

Володимир Путін
УНІАН
Володимир Путін на бачить себе президентом після виборів 2008-го
Сам Володимир Путін, що вже відбув два терміни на посаді голови російської держави неодноразово заявляв, що не має наміру ініціювати зміни до конституції і балотуватися на третій термін.

Ім'я продовжувача кремлівського курсу напевне буде названо у середині грудня після підбиття підсумків думських виборів. 

Цілком можливо, що деяким опозиційним кандидатам буде відмовлено у реєстрації: відомому дисиденту, який ще за радянських часів емігрував до США, Володимиру Буковському через те, він не жив на теренах РФ протягом останніх 10 років.

Цілком можливо, що відкоша отримає й Гаррі Каспаров, який останнім часом дедалі більше зазнає утисків з боку російської влади.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: