В Римі знайшли останки апостола Павла

Папа Римський Бенедикт XVI повідомив, що у саркофазі, який лежав під вівтарем римського храму, знайшли останки апостола Павла.

У Римі знайшли останки апостола Святого Павла. Археологи вперше в історії провели наукове дослідження саркофага, який лежить під вівтарем римського храму, повна назва якого - собор Святого Павла за міськими стінами.

Як повідомив Папа Римський Бенедикт XVI, в саркофагу були виявлені фрагменти людських кісток, що відносяться до I-II століття нашої ери.

"Це, схоже, підтверджує одностайну і безперечну традицію, згідно з якою йдеться про останки апостола Павла", - заявив понтифік на церемонії з нагоди завершення урочистостей, пов'язаних з 2000-річчям Святого Павла.

Бенедикт XVI розповів, що в саркофазі, який ніколи раніше не відкривався впродовж століть, зробили маленький отвір для введення зонда, за допомогою якого були виявлені сліди дорогоцінної льняної тканини, забарвленої в пурпурний колір, пластина з чистого золота і тканина блакитного кольору з волокнами льону. Там також знайшли червоний ладан, а також білкові і вапняні з'єднання.

Крім того, були знайдені дрібні фрагменти кісток, які, за результатами дослідження, належать людині, що жила між I і II століттям.

Крім того, ватиканські археологи за допомогою лазерних технологій виявили в римських катакомбах те, що, на їх думку, є найдавнішим з існуючих зображень святого апостола Павла. Археологи датують зображення кінцем IV століття після різдва Христова.

Читайте також:

В ефірі Радіо Ватикана вперше з'явиться реклама

Папа Римський завів сторінку на Facebook

Спецслужби Ізраїлю обшукали Папу Римського та знайшли у його валізі кров

Україна – в п'ятірці найбільш релігійних країн Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: