Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії ще одну жінку кинули за ґрати через SMS під час війни у Грузії

Жінку на 6 років позбавили волі за обвинуваченням у шпигунстві через відправлене SMS громадянину Грузії.

В Росії вже вдруге звинуватили жінку у держзраді через відправлене SMS-повідомлення. Про це повідомляє DW із посиланням на правозахисників.

Інге Тутісані засудили до 6 років позбавлення волі через шпигунство за відправку SMS громадянину Грузії перед війною в серпні 2008 року. 

Активісти правозахисного об'єднання "Команда 29" дізнались про жінку від її сусідки по камері, громадянки Грузії Катерини Харебової, яка вийшла на волю у червні 2016 року і також відбувала покарання за шпигунство. За словами Харебавої, Тутісані засудили в червні 2014 року і пізніше етапували до жіночої колонії у Вологді. Оскільки жодної інформації щодо звільнення жінки у Вологді немає, скоріш за все вона й нині перебуває за ґратами.

Зазначається, що вирок Тутісані виносив Краснодарський крайовий суд. Рішенням цього ж суду було винесено вирок іншій громадянці РФ Оксані Севастіді, яка засуджена до 7 років колонії за шпигунство через SMS. У 2008 році жінка відправила повідомлення своєму приятелю про військову техніку в Сочі - за кілька місяців до війни Росії з Грузією. Незважаючи на її прохання, адвокат відмовився оскаржувати рішення суду, і тепер долею жінки опікується інший правозахисник Іван Попов, який направив клопотання про поновлення пропущенного строку оскарження вироку. 

Нагадаємо, раніше ФСБ заявила про затримання колишнього російського військового Чорноморського флоту за шпигунство на користь України. Російські служби стверджують, що воєнний за завданням розвідки Міноборони України збирав секретні відомості про діяльність флоту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції