В Росії міліціонери захопили дитсадок і допитали його вихованців

Міліціонери відокремили дітей від дорослих і допитували всіх окремо. Після такого допиту дітки відмовляються йти в садочок, а батьки погрожують судом.

17 березня у Єкатеринбурзі майже 20 правоохоронців окупували дитячий садок № 250 "Підсніжник", начебто перевіряючи інформацію про хабарництво, у якому підозрювалася завідувач цього саду. Допитали всіх, навіть дітей.

Міліціонери перекрили всі ходи і виходи садочка. Увійшовши до приміщення в брудному взутті, правоохоронці, за свідченням працівників виховного закладу, одразу приступили до допиту дітей, причому відбувалося це не тільки в підготовчій групі, але навіть у молодшій, де вихованцям не виповнилося ще й 3 років. Як говорять батьки, діти злякалися, у багатьох була істерика.

Самі міліціонери інформацію про "беззаконня" спростовують, запевняючи, що ніяких інцидентів в ході візиту співробітників міліції не відбулося, тим більше з дітьми. За їхньою інформацією, поки міліціонери допитували вихователів, із малюками займалися співробітники служби у справах неповнолітніх.

Як розповіла діловод дитячого саду, близько 20 міліціонерів з'явилися в дитячий сад в 9 ранку. Спочатку люди в штатському оточили територію дитячого саду, після чого в будівлі увійшли міліціонери. Співробітники міліції пред'явили вихователям тільки одне посвідчення . За словами вихователів, дітям міліціонери заборонили виходити з груп і нібито відразу приступили до "допиту". Наприклад, задавалися питання: "Як тебе звуть? Скільки тобі років? Хто твої батьки? Як їх звуть?". Багато дітей, за відгуками свідків, лякалися незнайомих дядьків і починали плакати. На наступний день, за словами батьків, багато дітей заявили, що бояться йти в дитячий сад.

Весь час, поки йшли допити і обшуки, діти сиділи в групах, вони навіть не пішли на прогулянку. У кінці робочого дня дітей віддавали тільки тим батькам, які пред'являли документи.

Правоохоронці вилучили оргтехніку і всі документи дитсадка - справи дітей і співробітників, списки груп вихованців, журнали прийому, навчальні плани. Вихователів запитували про факти корупції в дитячому закладі. Після допитів діловода і завідувача відвезли у відділення.

За словами співробітниці дитячого саду, вихователям про причину свого візиту міліціонери так і не розповіли. Весь цей тиждень правоохоронці продовжували вести розслідування: приходили в дитсадок, опитували працівників і видавали повістки на допити батькам.

Як стало відомо, батьки і вихователі готують заяви до прокуратури Чкаловського району, Єкатеринбурга і Свердловської області, а також пишуть скаргу на ім'я свердловського омбудсмена Тетяни Мерзлякової.

Читайте також:

На Вінниччині підліток повісився після допиту в міліції

У Москві лейтенант МВС обстріляв міліцейський пост

Українська каратистка обстріляла московських міліціонерів, захищаючи бордель

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: