В Росії на білбордах рекламують Сталіна

За даними соціологів, останнім часом в Росії спостерігається зростання довіри до таких персон, як Ленін і Сталін.

У російському Воронежі з'явилися рекламні білборди із зображенням "вождя всіх часів і народів" Йосипа Сталіна.

Десять білбордов розміром 3 на 6 метрів стоять в місті вже кілька днів. На барвистих банерах, генералісимус не тільки зображений в парадній формі, але й ще виражає упевненість: "Перемога буде за нами". На самих плакатах написано, що вони підготовлені до 130-річчя "вождя".

Замовниками цієї реклами стала Комуністична партія РФ. Багато ж мешканців Воронежа незадоволені. Вони дивуються, що на вулицях з'явилися "барвисті зображення найбільш кровожерного диктатора всіх часів і народів". Людям незрозуміло, і що означає плакатний слоган "Перемога буде за нами".

"Невже його послідовники-сталіністи обіцяють знов запанувати в Росії?" – припустив воронежець Дмитро Воробйовський. Він нагадав, що подібних сталінських портретів у Воронежі не було вже років 50, навіть при Брежнєві та Андропові.

Водночас, свідчить директор Соціологічного центру Російської академії державної служби Володимир Бойков, останнім часом в Росії спостерігається зростання довіри до таких персон, як Ленін і Сталін.

"За даними соцопитувань, в кризовий час у людей все частіше виникає відчуття розвалу країни, а при цих лідерах була ніби як велика держава", - зазначив він.

Так, в моніторинговому дослідженні "Історична пам'ять", нещодавно проведеного центром, найбільшим авторитетом серед політиків та керівників держави минулої епохи у респондентів користувався саме Сталін.

Читайте також:

У Москві продають телефони із зображенням Сталіна

Львів вимагає заборонити комуністичну ідеологію

У Каневі спалили пам'ятник Леніну

Януковича порівняли з Путіним і Сталіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: