В Росії новий уряд

В Російській Федерації було затверджено склад нового уряду прем'єра Віктора Зубкова.

Президент Росії Володимир Путін подякував за роботу колишньому складу Кабінету міністрів РФ, визнавши його досягнення в розвитку економіки та соціальної сфери. 

"В цілому, його робота була успішною. По всіх напрямах розвитку країни ми мали стійку, позитивну динаміку", - сказав президент РФ на нараді в Білому домі у понеділок. За його словами, це торкається і економічних питань, і вирішення соціальних проблем. 

"Разом з тим, останнім часом, можливо, в очікуванні парламентських і президентських виборів, уряд став знижувати ефективність своєї діяльності", - відзначив Путін. 

"Ви це знаєте, деякі присутні в залі, й самі мені про це говорили нещодавно", - сказав президент РФ, звертаючись до нового Кабінету міністрів. Путін підкреслив, що перед країною наразі поставлені великі задачі в економіці та в соціальній сфері. 

"Переконаний, у нас сьогодні досить ресурсів, щоб зробити все це ефективно і в призначені терміни", - сказав він. 

24 вересня було затверджено склад нового уряду Російської Федераці, який 14 вересня очолив прем'єр-міністр Віктор Зубков.

В уряді Зубкова Олексій Кудрін став віце-прем'єром, зберігши посаду міністра фінансів. Дмитро Козак був призначений міністром регіонального розвитку замість Володимира Яковлєва. 

Міністром економічного розвитку і торгівлі замість Германа Грефа призначена Ельвіра Набіулліна, Тетяна Голікова змінила Михайла Зурабова на посаді міністра охорони здоров'я і соціального розвитку. 

В іншому уряд екс-прем'єра Михайла Фрадкова залишився без змін.

На посадах перших віце-прем'єрів у ньому залишилися Сергій Іванов і Дмитро Мєдвєдєв, посади віце-прем'єрів зберегли Сергій Наришкін і Олександр Жуков.
 
Сергій Лавров був призначений міністром закордонних справ РФ, Сергій Шойгу - главою МНС. Міноборони Росії як і раніше очолюватиме Анатолій Сердюков, міністерство юстиції РФ - Володимир Устінов, Мінприроди - Юрій Трутнєв, міністерство промисловості та енергетики - Віктор Христенко, міністерство транспорту - Ігор Льовітін.

Міністерство внутрішніх справ очолить Рашид Нургалієв.
Президент також призначив Олексія Гордєєва міністром сільського господарства РФ, Андрія Фурсенка - міністром освіти, Леоніда Реймана - міністром інформаційних технологій і зв'язку, Олександра Соколова - міністром культури і масових комунікацій. 

Крім того, Володимир Путін призначив Владислава Путіліна першим заступником голови Військово-промислової комісії при уряді Російської Федерації - міністром Російської Федерації.

В Кабміні РФ також було введено два нових комітети - молоді та рибальгицтва.

Президент Путін, крім того, пообіцяв, що найближчим часом буде підготована й запроваджена нова ефективна система оцінки роботи уряду, конкретних відомств і адміністрації російських регіонів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: