В Росії одразу в чотирьох містах десантники влаштували погроми і масові бійки

В Казані, Москві, Астрахані та Ульяновську десантники громили ринки та ТЦ.

У Казані колишні десантники напали на овочевий ринок. За інформацією УВС Казані, на оптовому ринку в Ново-Савиновському районі міста влаштували погром близько 70 десантників. Вони перевертали лотки і билися з торговцями. Зачинщиками бійки, як повідомили в поліції, були в основному молоді люди останніх років демобілізації.

Прибулі на місце інциденту поліцейські затримали частину "блакитних беретів", решта десантників втекли на своїх машинах, і дісталися до вулиці Баумана в центрі Казані. Там вони спробували влаштувати безлади, але поліцейські припинили і це. Всього було затримано близько 40 осіб.

Зараз у міському УВС чергує мобільна група з 100 поліцейських, яка буде запобігати можливим нештатним ситуаціям.

Це не перший за нинішній день ВДВ інцидент за участю колишніх десантників. Так, у Москві кілька "блакитних беретів" спробували взяти штурмом ТЦ "Європейський", щоб наздогнати торговців квітами, з якими у них раніше стався конфлікт. В Ульяновську поліція зуміла запобігти нападу десантників на овочебазу, а в Астрахані на ринку Великі Ісади сталася масова бійка за їх участю, в якій постраждали 12 осіб.

Повідомлялося, що минулого року на Манежній площі в Москві відбулася бійка між вихідцями з Дагестану і ветеранами Повітрянодесантних військ, в результаті чого постраждали семеро людей, які з ножовими пораненнями були госпіталізовані.

Своє професійне свято десантники відзначають 2 серпня.

Читайте також:

На своє свято десантники їли жаб

У Росії на військових навчаннях загинули десантники

У Москві сталася масова бійка між десантниками і вихідцями з Дагестану

В українських десантників один парашут на п'ятьох

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: