В Росії опублікували список спонсорів тероризму

Спонсорів тероризму в Росії назвали поіменно. До списку потрапив навіть убитий 7 років тому президент невизнаної республіки Ічкерія.

Список російських і зарубіжних приватних осіб і організацій, які спонсорують тероризм, опублікований в середу, 6 липня, в "Російській газеті".

Частина списку, що стосується Росії, передана виданню Мін'юстом. Дані про закордонних спонсорів терористичної діяльності надані МЗС Росії і складені за офіційними списками ООН.

У документі, що нараховує більше двох тисяч пунктів, представлені компанії й приватні особи, причетність яких до відмивання коштів та фінансування тероризму доведена судом.

У списку згадані, серед інших, "Аль-Каїда", Імарат Кавказ, лідер кавказьких бойовиків Доку Умаров і колишній президент невизнаної республіки Ічкерія Зелімхан Яндарбієв, убитий в Катарі в 2004 році.

Як пояснила газета, Яндарбієв знаходиться в списку, оскільки справа щодо нього продовжує розслідуватися, а офіційно його смерть російською владою так і не підтверджена.

Опублікована так звана "відкрита частина" списку. Повна, закрита версія, містить відомості про підозрюваних в тероризмі або екстремізмі.

Інформацією про помічених у відмиванні незаконно привласнених коштів та фінансуванні тероризму, відзначає видання, можуть скористатися при роботі кредитні організації, що зобов'язані заявляти в правоохоронні органи про підозрілі операції.

Читайте також:

У Обами заявили, що єдиним способом побороти тероризм є війна

Хакери позбавили терористів з "Аль-Каїди" Інтернету

В підручниках дозволили цитати бен Ладена та Каддафі, які "пропагують тероризм"

Прихильники "Аль-Каїди" опублікували список своїх ворогів

США назвали ім’я нового ворога, який не поступається за силою "Аль-Каїді"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: