В Росії почали видавати талони на хліб

Соціальний хліб за талонами вводять на півдні Росії: його отримуватимуть ті, хто довів свою фінансову неспроможність.

В місті Новоросійськ (Краснодарський край) почали видавати малозабезпеченим верствам населення талони на хліб.

"Схема отримання "соціального" хліба дуже проста. Людина, яка потребує допомоги, може прийти до адміністрації внутрішньоміського району і, здавши необхідні документи - довідку про доходи і про склад сім'ї - тут же отримає 15 хлібних талонів на місяць. За один талончик безкоштовно дають булку хліба", - розповіли у міській адміністрації.

На прилавках магазинів цей хліб з'явиться під спеціальними табличками "соціальний". Як зазначають чиновники, в Новоросійську одна хлібина коштує 13 рублів (понад 2 гривні), тому "для тих, у кого кожна копійка на рахунку, і 13 рублів - гроші".

"Якщо порахувати, то щомісячно самотні пенсіонери і багатодітні мами, а це головні учасники акції, зможуть економити як мінімум 195 рублів", - зазначають в адміністрації.

Гроші на реалізацію безстрокової акції "Соціальний хліб" закладені в міському бюджеті. Адміністрація міста розраховуватиметься з магазинами за кількістю зданих талончиків. Влада впевнена, що талони захищені від підробки. Вони також не підлягають обміну на гроші.

Читайте також:

Продукти у Росії дорожчають в 10 разів швидше, ніж у Європі

В Україні подешевшали яйця, молоко та комп'ютери

Черновецький повернувся: на ветеранів знову чекає гречка

Дієтологи пропонують спеціальне антикризове меню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: