В Росії покажуть четвертий фільм про Лукашенка

Четверту частину документального фільму "Хрещений батько", присвяченого діяльності президента Білорусі, обіцяють показати 8 жовтня.

У Росії 8 жовтня покажуть четверту частину документального фільму "Хрещений батько", присвяченого діяльності президента Білорусі Олександра Лукашенка. На сайті RuTube 6 жовтня з'явився відеоанонс фільму.

В анонсі йдеться, що фільм під назвою "Хрещений батько. Остання осінь" присвячений відповідям на питання "Як депутатський мандат врятував Лукашенка від тюрми?" і "Хто інсценував самогубство журналіста Олега Бебеніна?". Також у фільм включені "одкровення бійця білоруського "ескадрону смерті'".

Перша частина фільму "Хрещений батько" з'явилася в ефірі на початку липня 2010 року. У фільмі йшлося про причетність Лукашенка до зникнення низки політичних опонентів. Крім того, творці фільму звинувачували президента Білорусі у відході від дружніх відносин з Росією.

Посольство Білорусі в Москві після виходу фільму звинуватило журналістів у домислах, назвавши звинувачення на адресу Лукашенка блюзнірськими. Голова Ради республіки Національних Зборів Білорусі Анатолій Рубінов заявив, що російські ЗМІ займаються "безперервними грубими медійними атаками". У той же час глава Об'єднаної громадянської партії Білорусі Анатолій Лебедько зажадав, щоб білоруська прокуратура перевірила висунуті звинувачення.

Друга і третя частина "Хрещеного батька" вийшли в ефір незабаром після першої серії, а в Інтернеті з'явилися ще раніше. 1 жовтня Лукашенко заявив, що за інформаційною кампанією проти нього стоїть "команда Мєдвєдєва". Президент РФ Дмитро Мєдвєдєв у відповідь порекомендував білоруському президентові зосередитися на проблемах власної країни.

Читайте також:

Лукашенко: ніхто не зможе розірвати відносини Білорусі і Росії

В Інтернеті з'явився ролик-викриття планів Путіна вбити Лукашенка

Лукашенко побачив російський слід у пожежі біля посольства РФ у Мінську

Лукашенко вперше прокоментував фільм "Хрещений батька"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: