В Росії порушили справи проти Twitter та Facebook

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Роскомнагляд" відкрив адміністративні справи проти американських компаній.

"Роскомнагляд" порушив адміністративні справи стосовно американських компаній Twitter і Facebook за невиконання закону про локалізацію баз персональних даних російських користувачів на території РФ.

Про це 21 січня повідомляє ТАСС, з посиланням на прес-службу відомства.

У російському відомстві розповіли, що справи порушили через "формальну відповідь на вимоги підтвердити локалізацію баз персональних даних російських користувачів у Росії".

"Компанії, що управляють соцмережами Facebook і Twitter, надали формальні відповіді на наші вимоги підтвердити локалізацію баз персональних даних російських користувачів у Росії. Вони не містять конкретики ні про фактичне виконання законодавства на поточний момент, ні про терміни виконання даних норм в майбутньому. У зв'язку з цим сьогодні Роскомнагляд відкриває стосовно обох компаній адміністративне провадження ", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, раніше "Роскомнагляд" розпочав перевірку BBC World News та інтернет-ресурсів BBC у Росії на предмет дотримання російського законодавства, а потім звинуватив видання в "екстермістських публікаціях".

ВідеоСуд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Засідання тривало лише 19 хвилин, при чому представників компанії Telegram там узагалі не було. Напередодні, засновник компанії Павло Дуров заборонив юристам йти до суду, щоб не легітимізувати його. Представники компанії просили відкласти засідання, втім, суддя відмовила. "Роскомнагляд" потягнув Telegram до суду після того, як компанія відмовилася надати розшифровки повідомлень користувачів.

Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції