В Росії пропонують каструвати педофілів

В Росії розробили законопроект, який передбачає хімічну кастрацію педофілів.

Голова Слідчого комітету Росії Олександр Бастрикін запропонував застосовувати хімічну кастрацію стосовно педофілів.

"Вважаємо за необхідне застосування хімічної кастрації осіб, які вчинили сексуальні злочини проти неповнолітніх", - сказав Бастрикін.

Він зазначив, що такий захід не повинен замінювати покарання, і підкреслив, що вважає за необхідне застосування цього заходу тільки до злочинців, які вчинили злочин проти статевої свободи та недоторканості неповнолітніх. Голова СК додав, що дана процедура не є незворотною.

За словами Бастрикіна, Слідчий комітет розробив проект федерального закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів РФ з питань профілактики злочинів проти статевої недоторканності неповнолітніх".

Як повідомив голова СК, хімічна кастрація педофілів застосовується у ряді штатів в Америці. Вона здійснюється шляхом регулярного введення хімічних препаратів, що блокують чоловічий гормон тестостерон.

Він також повідомив, що згідно з законопроектом, люди, які вчинили злочин проти статевої свободи неповнолітніх, повинні в обов'язковому порядку пройти психіатричне обстеження.

Якщо лікарі визнають його небезпечним, а злочинець не буде згоден на хімічну кастрацію, медустанова повинна буде звернутися до суду з проханням про примусову госпіталізацію такої людини.

Читайте також:

Сексуальний скандал у США: дружину політика ув'язнили за секс з підлітком

Чоловік жорстоко зґвалтував 8-річного хлопчика у парку серед білого дня

Група фінських проповідників 30 років безкарно ґвалтувала дітей

Секс-скандал на Чернігівщині: 81-річний дідусь знімав порно, ґвалтуючи школярок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: