В Росії школярі потруїлися випарами ртуті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На площадці для скейтбордингу вміст ртуті в повітрі перевищував норму в 90 разів.

В Санкт-Петербурзі порушили кримінальну справу стосовно отруєння школярів випарами ртуті, яку діти знайшли на майданчику для скейтбордингу.

Про це повідомляє Meduza.

Згідно з інформацією, учень четвертого класу однієї з шкіл Петербурга знайшов на вулиці ртуть, після чого приніс її в навчальний заклад. Хлопчика, який знайшов ртуть, одразу госпіталізували. Всього в лікарні міста, за різною інформацією, потрапили шість, сім або вісім дітей.

В ході перевірки з'ясувалося, що діти вивчали знайдену ртуть на майданчику для скейтбордингу. У цьому місці вміст парів ртуті в повітрі перевищив норму в 1,5-90 разів. Фахівці Росспоживнагляду вивезли з майданчика 70 кілограмів відходів, що містять отруйну речовину. Сам майданчик демонтували.

Сліди ртуті також виявили в школі, де вчилися діти. Зараз там вміст парів не перевищує припустимі норми.

Нещодавно в іракській провінції Басра неякісною питною водою отруїлися вже 111 тисяч  осіб. Як зазначається, серед постраждалих є учні шкіл, які могли отруїтися в навчальних закладах, а також  і посол Євросоюзу в Іраку Рамон Блекуа. 

 

ВідеоУ запорізькій школі дівчина-підліток розпилила газовий балончик

Димова атака в школі. Понад два десятки дітей постраждали внаслідок отруєння невідомою речовиною в Запоріжжі. Як з'ясувалося - у вестибюлі навчального закладу учениця восьмого класу цієї ж школи розбризкала з газового балончика. Навіщо - пояснити так і не змогла.

У запорізькій школі дівчина-підліток розпилила газовий балончик

Залиште свій коментар

Вибір редакції