В Росії скоєно напад на журналіста, який критикував владу

Директор саратівського медіа-холдингу у вкрай важкому стані перебуває у лікарні. Колеги пов'язують напад з професійною діяльністю потерпілого.

У Саратові невідомі напали на журналіста, директора медіа-холдингу "Взгляд" Вадима Рогожина.

З численними травмами та рубаною раною голови його доправили до лікарні. Лікарі оцінюють стан журналіста як важкий.

Як повідомили колеги потерпілого, напад стався ввечері 5 березня. Злочинці підстерегли Рогожина в під'їзді його будинку, коли він повертався після роботи близько 18:00 за московським часом. Прес-служба управління міліція у Саратовській області підтвердила факт нападу.

Колеги журналіста вважають напад замахом на життя Рогожина. На їх думку, він пов'язаний з його професійною діяльністю. Медіа-холдинг, що складається з Інтернет-інформагентства, Інтернет-телебачення і газети "Саратовський погляд", вже багато років розповідає про численні факти корупції у владі і силових структурах.

"Цей напад - акція покидьків, і ми залишаємося безсилі перед такими проявами. Інцидент є зухвалою, цинічною боротьбою проти талановитого журналіста, людини, що має свою позицію, і залякуванням для інших журналістів, хто вчиняє так само. Це дуже важкий момент для саратовської журналістики", - зазначила голова регіонального відділення Спілки журналістів Росії Лідія Златогорська.

За даними громадських організацій, у Росії дійсно небезпечно бути журналістом. Фонд захисту гласності минулого року зафіксував 1450 конфліктів, пов'язаних зі ЗМІ. Напади на працівників відбувалися щомісячно, фіксувалися загрози, факти кримінального переслідування журналістів.

В 2008 році у Росії було зафіксовано п'ять випадків загибелі журналістів (у 2007 - вісім, в 2006 - дев'ять). Двоє журналістів вважаються зниклими безвісти.

Читайте також:

Кучма сподівається, що журналіст Гонгадзе живий

Журналіст, який кинув черевиками у Буша, просить притулку у Швейцарії

В Ірані зникла американська журналістка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: