В Росії упіймали грузинського шпигуна з українським паспортом

Шпигун грузинських спецслужб мав діставати дані про підготовку до проведення Олімпіади в Сочі.

Російські спецслужби припинили в Сочі діяльність співробітника грузинської розвідки, що нелегально прибув до РФ і намагався створити агентурну мережу спецслужб Грузії.

Як повідомили у ФСБ Росії, за завданням свого керівництва Мамука Майсурадзе в середині 2007 року прибув до Сочі як громадянин України і відповідно до відпрацьованої легенди зайнявся приватним підприємництвом.

Громадянство України і необхідні документи були отримані ним за активного сприяння грузинських спецслужб, які через оперативні можливості в короткий термін в обхід українського законодавства виготовили їх і передали розвіднику для легалізації.

За даними ФСБ, в 2008 році Майсурадзе на гроші грузинської розвідки відкрив у Сочі інтернет-кафе, яке використовував в якості каналу зв'язку з високопоставленими співробітниками іноземної спецслужби.

У ФСБ відзначили, що Майсурадзе, серед іншої інформації, повинен був діставати дані про підготовку до проведення зимової Олімпіади, яка пройде в Сочі в 2014 році.

За даними російської спецслужби, Майсурадзе - кадровий співробітник Спеціальної служби зовнішньої розвідки Грузії. У полі зору ФСБ Росії він потрапив у 2000 році, "як особа, пов'язана з ватажками бандитського підпілля, що діє на Північному Кавказі". Російською владою прийнято рішення про небажаність перебування Майсурадзе на території РФ, заявили у ФСБ.

Читайте також:

Недружні кроки дружньої держави

Вчений намагався вивезти з України секретні матеріали

Шпигунський скандал з Румунією виявився для України не першим

Хакери викрали креслення суперсекретного американського винищувача

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: