В Росії в цьому році пройде випробування новітнього винищувача

Випробування бойового літака п'ятого покоління необхідно почати в 2009 році, а прийняти його на озброєння - в 2015 році.

Випробування бойового літака п'ятого покоління необхідно почати в 2009 році, а прийняти його на озброєння - в 2015 році, заявив віце-прем'єр РФ Сергій Іванов, який займається виконанням державних програм озброєння.

Раніше передбачалося, що перший винищувач п'ятого покоління підніметься в повітря в 2010 році.

"Підкреслюю, випробування необхідно почати вже в 2009 році, а в 2015 році авіаційний комплекс п'ятого покоління має бути прийнятий на озброєння ВПС Росії", - сказав Іванов, виступаючи в середу на засіданні воєнно-промислової комісії при уряді РФ.

За його словами, Росія "вже близька до створення прототипу першого літака дослідної партії".

Новий авіаційний комплекс володітиме цілим рядом унікальних особливостей: всепогодність, скритність вживання, мала помітність і тривалий надзвуковий політ, повідомив віце-прем'єр. Літак отримає нову бортову навігаційну станцію і високоефективну автоматизовану систему оборони.

Іванов відзначив, що враховуючи принципову новизну цього бойового літака слід переробити програми і методики деяких випробувань, а також модернізувати стендову і випробувальну базу.

За словами віце-прем'єра, воєнно-промисловому комплексу також слід подумати про створення нового полігону для випробування авіаційної техніки в морських умовах.

Читайте також:
В Іспанії зіткнулися два винищувачі
"Гудзонське диво": пілот-ветеран врятував 150 пасажирів
Винищувач впав на житлові будинки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: