В Росії вбили лідера бойовиків

Співробітники російського ФСБ знищили ватажка бойовиків Абубакара, причетного до низки терористичних актів.

Кавказ
AFP
Ситуація на російському Кавказі залишається неспокійною.
У Карачаєво-Черкесії (КЧР, Російська Федерація) вбитий ватажок бойовиків Абубакар, причетний до організації терактів у республіці.

Про це повідомляє прес-служба ФСБ Росії.

"5 вересня 2007 року органами ФСБ РФ при проведенні планових пошукових заходів на російсько-грузинській ділянці держкордону в зоні відповідальності Карачаєво-Черкеського прикордонного отряду були знайдені двоє озброєних громадян, що рухалися з території сусідньої держави. При спробі затримання злочинці вчинили запеклий опір і були знищені", - повідомляє ФСБ.
 
Встановлена особа одного з них - це Іонов Рустам Юрійович, 1977 року народження, мешканець аулу Псиж КЧР, відомий також під іменем Абубакар. 

"Він був ватажком релігійно-екстремістської спільноти КЧР і причетний до організації терактів на території республіки", - йдеться в повідомленні.
 
У терористів знайдена автоматична зброя, велика кількість боєприпасів, протипіхотні міни, 15 кілограмів вибухових речовин, кілька десятків механізмів для вибухових пристроїв, а також матеріали з мінно-вибухової підготовки.
 
На місці працює оперативно-слідча група прокуратури і органів безпеки. Раніше в липні-серпні цього року правоохоронними органами КЧР за ознаками злочину, передбаченими статтями 208 і 222 УК РФ були заарештовані 20 членів релігійно-екстремістського співтовариства, яким керував знищений Іонов, повідомляє ФСБ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: