В Росії вираховуватимуть користувачів месенджерів за номером телефону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Медведєв підписав відповідну постанову.

Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв підписав постанову про ідентифікацію користувачів месенджерів за номером телефону. 

Про це повідомляє ТАСС.

Згідно з документом, месенджери будуть перевіряти інформацію про реєстрацію номера у мобільних операторів. Останніх зобов'яжуть вносити у свої бази даних відомості про те, які програми використовує абонент, а також унікальний код ідентифікації користувача, присвоєний месенджером.

Нагадаємо, раніше месенджер Telegram погодився видавати спецслужбам за рішенням суду дані користувачів, яких запідозрять у тероризмі. 

Своєю чергою, засновник месенджера Telegram Павло Дуров заявив, що нові правила конфіденційності, за якими месенджер готовий співпрацювати зі спецслужбами та надавати їм IP-адреси та номери телефонів терористів, не працюватимуть в Росії.

ВідеоСуд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Засідання тривало лише 19 хвилин, при чому представників компанії Telegram там узагалі не було. Напередодні, засновник компанії Павло Дуров заборонив юристам йти до суду, щоб не легітимізувати його. Представники компанії просили відкласти засідання, втім, суддя відмовила. "Роскомнагляд" потягнув Telegram до суду після того, як компанія відмовилася надати розшифровки повідомлень користувачів.

Суд у Москві дозволив заблокувати Telegram на території Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції