В Росії ввели комендантську годину для дітей

Відтепер російським неповнолітнім не можна ходити в бари та секс-шопи і самостійно виходити на вулицю вночі.

Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв затвердив поправки до федерального закону "Про основні гарантії прав дитини в РФ", що обмежують перебування неповнолітніх у громадських місцях у вечірній час.

Про це повідомила прес-служба Кремля.

Зокрема, новий документ передбачає, що російські суб'єкти федерації можуть вводити комендантські години для підлітків, які не досягли 18-річного віку, та забороняти їм перебувати в пивних, ресторанах барах й інших місцях, призначених виключно для реалізації алкогольної продукції.

Також російським дітям відтепер можна заборонити перебування в крамницях, що продають товари сексуального характеру. Регіональна влада, крім того, визначатиме місця, в яких може бути завдано шкоди фізичному, духовному та етичному розвитку дітей.

Російські регіони також отримали право забороняти неповнолітнім перебувати у нічний час в деяких громадських місцях без супроводу дорослих. Зокрема, без супроводу батьків або інших дорослих дітям не можна перебувати на вулицях, стадіонах, у парках, скверах, громадському транспорті та Інтернет-кафе.

"Нічним часом" документ називає проміжок між 22:00 та 6:00. При цьому суб'єкти федерації можуть знижувати вікову планку при введенні обмежень, але не більше, ніж на два роки.

Крім того, російській владі на місцях президент РФ наказав створювати сприятливі умови для діяльності організацій культури, установ і організацій з виховання, освіті, розвитку і оздоровлення дітей, організації їхнього дозвілля.

Із врахуванням місцевих традицій, суб'єкти РФ можуть визначати власними законами заходи із недопущення негативних впливів на здоров'я та розвиток дітей.

Для батьків відтепер може бути запроваджена адміністративна відповідальність за недотримання вимог зі сприяння фізичному, інтелектуальному, психічному, духовному та етичному розвитку дітей і попередженню завдання їм шкоди.

Законопроект про комендантську годину для неповнолітніх був внесений до нижньої палати парламенту президентом. Держдума РФ ухвалила його 15 квітня 2009 року, Рада Федерації схвалила 22 квітня. 

Читайте також:

Мера Львова просять не закривати російську школу

В київських школах запроваджують ранкову гімнастику

Українські підлітки стали менше курити, але більше пиячити

Обама видасть книжку для дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: