В Росії за рік без війни загинув 471 солдат

Близько півтисячі військових загинули за рік в Росії.

За 2008 рік в Росії від причин, що не мають відношення до бойових дій, як і в попередньому році, загинуло понад 400 військовослужбовців. За статистикою Міноборони Росії минулого року загинув 471 військовий. Це на 6% вище, ніж в 2007 році, коли за офіційними даними небойові втрати становили 442 людини.

Майже половина смертельних випадків в 2008 році - 231 - за статистикою проходять як самогубства. У 2007 році самогубствами вважалася також більше половини випадків загибелі солдатів і офіцерів - 224.

Всього 24 військовослужбовців, за версією Міноборони РФ, загинули в результаті "перевищення посадових повноважень і порушення статутних правил взаємин між військовослужбовцями за відсутності між ними відносин підлеглості" або іншими словами дідівщини.

На думку правозахисників, більшість самогубств в армії кінець кінцем також є наслідком знущань з боку товаришів по службі або командирів.

19 осіб вважаються загиблими унаслідок порушення правил поводження із зброєю, ще 26 стали жертвами умисних або ненавмисних вбивств. Всього, за даними Міноборони РФ, за 2008 рік в озброєних силах сталося 18 326 подій і злочинів.

Російська армія в 2008 році брала участь у військовому конфлікті з Грузією, під час якого втратила, за офіційними даними, 64 людини.

Міністр оборони Росії Анатолій Сердюков у вересні минулого року заявив, що скорочення терміну служби в армії до одного року приведе до швидкого скорочення масштабів дідівщини. 

Читайте також:

Дідівщину "повісили" на Гриценка

За дідівщину таки карають

Українці масово купують зброю і газові балончики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: