В Росії заблокували сайт ув’язненого опозиціонера Навального

Дата публікації
Перегляди
946
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Росії заблокували сайт ув’язненого опозиціонера Навального

Фото: Associated Press

На вимогу Генеральної прокуратури РФ росіянам заборонили доступ до 49 сайтів, які пов’язані з Олексієм Навальним та створеним ним “Фондом боротьби з корупцією”.

Для користувачів у Російській Федерації заблокували доступ до сайту опозиціонера Олексія Навального, який відбуває своє покарання у виправній колонії. У реєстрі Роскомнагляду вказано, що блокування було накладено за рішенням Генпрокуратури РФ від 15 червня. 

Цим рішенням російської Генпрокуратури було заблоковано 49 сайтів одночасно: крім сайту Олексія Навального, закриті для доступу користувачів у Росії сайти його соратників Любові Соболь, Олега Степанова та Леоніда Волкова, а також всі сайти колишніх регіональних штабів, сайти “РосЯми”, “РосЖКХ”, сайт Альянсу лікарів тощо. 

При спробі зайти на сайт navalny.com росіяни бачать повідомлення про обмеження доступу на підставі федерального закону “Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації”. Підставою для обмеження доступу Генпрокуратура називає "заклики до масових безладів, здійснення екстремістської діяльності, участі в масових (публічних) заходах, що проводяться з порушенням встановленого порядку", які буцімто містяться на згаданих сайтах.

Нагадаємо, раніше Московський міський суд обмежив діяльність заснованого Олексієм Навальним Фонду боротьби з корупцією (ФБК), який займається розслідуванням корупційних правопорушень у вищих органах влади РФ. Також обмежили роботу Фонду захисту прав громадян. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
946
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація