У Росії заборонили експлуатацію суден, подібних до "Булгарії"

Мінтранс РФ заборонив експлуатацію всіх теплоходів, подібних до затонулої "Булгарії", до встановлення причин катастрофи.

Міністерство транспорту Росії заборонило експлуатацію всіх теплоходів, подібних до дизель-електроходу "Булгарія", який затонув на Волзі разом з понад сотнею людей.

Як повідомив у неділю глава Мінтрансу РФ Ігор Левітін, заборона діятиме до встановлення причин катастрофи "Булгарії".

"Після того, як будуть з'ясовані причини катастрофи, тоді ми і будемо ухвалювати рішення про подальшу долю судна", - сказав міністр.

Він додав, що на час розслідування трагедії запроваджена заборона на експлуатацію всіх подібних кораблів, рішення про їхню подальшу експлуатацію буде ухвалене після висновків слідства.

Двопалубний дизель-електрохід "Булгарія", побудований в 1955 році в Чехословаччині, затонув 10 липня під час грози на Куйбишевському водосховищі на території Татарстану в трьох кілометрах від берега.

Круїзний лайнер, який прямував з міста Болгар до Казані, з невстановлених поки що причин пішов під воду за лічені хвилини.

На борту перебували, за останніми даними, 208 людей, врятуватися встигли лише 79. Вже знайдені і впізнані тіла 114 загиблих, доля ще 15 людей залишається невідомою.

Обставини катастрофи з'ясовуються. За словами свідків, судно вийшло з порту з креном на правий борт. За даними прокуратури, у судна був несправний лівий двигун. На думку деяких експертів, корабель затонув від старості – його термін експлуатації закінчився більше 35 років тому.

Читайте також:

В Україні плаває дитячий теплохід, старіший за "Булгарію"

Термін експлуатації "Булгарії" закінчився більше 35 років тому

Врятований хлопчик з "Булгарії" розповів нові подробиці катастрофи

Екіпаж "Булгарії" перед останнім рейсом обдурив диспетчерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: