В Росії "заморозять" ціни на продукти

Уряд Росії домовився з асоціаціями виробників продуктів харчування про стабілізацію цін.

прилавок
Росія планує знизити ввізне мито на молочну продукцію.
Уряд Росії домовився з асоціаціями виробників продуктів харчування про стабілізацію цін, повідомив глава Міністерства сільського господарства Олексій Гордєєв журналістам після наради у прем'єр-міністра Віктора Зубкова щодо заходів захисту продовольчого ринку.

"Ми провели переговори з асоціацією, об'єднуючою великі мережеві компанії, і асоціацією виробників продуктів харчування. Вони готові взяти на себе зобов'язання, як саморегулюючі організації, щоб стабілізувати ціни і виключити спекулятивні операції", - заявив Гордєєв.

"Вони готові домовитися, щоб ціни відфіксувати і, як ви говорите, їх заморозити, і звернути увагу на внутрішні резерви", - пояснив журналістам Гордєєв.

Мінекономрозвитку РФ в понеділок повідомило, що внесло до уряду проект ухвали про зниження ввізних мит на молочну продукцію до 5% з 15%.

Пониження мита планується ввести на півроку, а терміни їх введення поки що обговорюються. Ціни на пастеризоване молоко в Росії, за даними „Росстата”, виросли у вересні на 9,4%, на кисломолочні продукти - на 7,9%, сир різної жирності - на 7,4%-7,5%.

У прес-релізі МЕРТ наголошується, що на сири, відносно яких діють диференційовані мита, пропонується ввести єдину ставку у розмірі 0,3 євро за кілограм.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: