В Росії занепокоїлись та посилили перевірки через масове отруєння в Ізмаїлі

В самому місті вже за два дні збираються зняти карантин.

Росспоживнагляд посилив санітарно-карантинний контроль осіб, які прибувають з України. Про це повідомляється на офіційному сайті відомства.

У повідомленні зазначають, що заходів вжито через масове отруєння в Ізмаїлі. Наразі їм невідома причина масового отруєння, через те вони направили запит до Всесвітньої організації здоров'я.

"Росспоживнаглядом вжито заходів щодо посилення санітарно-карантинного контролю щодо осіб, які прибувають з України, проводиться моніторинг епідеміологічної ситуації в прикордонних регіонах, посилено лабораторний контроль за водними об'єктами. Звертаємо увагу на необхідність враховувати епідеміологічну ситуацію в Ізмаїлі при плануванні ділових і туристичних поїздок", - зазначається в повідомленні.

Натомість мер Ізмаїлу Андрій Абрамченко повідомляє, що протягом неділі до лікарень з отруєнням звернулись п'ятеро осіб, а загалом кількість постраждалих перевищила 700 громадян, і понад 160 досі залишаються у лікарнях. Втім, 28 червня карантин у місті знімають. А сього дні до Ізмаїлу приїхали глава міністерства охорони здоров'я України Віктор Шафранський та в. о. головного санітарного лікаря України Святослав Протас. Вони пересвідчились, що місцева влада контролює ситуацію.

"Сьогодні в Ізмаїл прийшли результати аналізів проб води, відібрані з комунальних свердловин, звідки подається в місто вода. Вірус не виявлений. Тому ми вже сьогодні після обіду починаємо набирати звідти питну воду в бочки і завозити по районах міста. Воду треба обов'язково кип'ятити. Протягом декількох днів будуть готові результати аналізів по воді з водогінної мережі. До цього вода з мережі придатна для вживання – після її обов'язкового кип'ятіння", - повідомив мер.

Нагадаємо, спалах отруєння у Ізмаїлі почався 18 червня, і вже надвечір кількість жителів Ізмаїла Одеської області, які звернулися до лікарень із гострими кишковими інфекціями, сягнула понад 300 осіб.

В Ізмаїлі оголосили надзвичайну ситуацію. У місті закрили всі заклади громадського харчування та ринки. У магазинах заборонили продавати продукти, що швидко псуються. За фактом масового отруєння людей в Ізмаїльському районі Одеської області відкрито кримінальне провадження.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: