В Росії зупинив виробництво завод, що випускає автомати Калашникова

Вятсько-Полянський машинобудівний завод "Молот" має величезні борги по зарплаті перед працівниками, а проти його директора порушену кримінальну справу.

Завод Молот
Завод "Молот" зупинив виробництво. Фото ako.kirov.ru
В Кіровській області Росії через борги зупинений Вятсько-Полянський машинобудівний завод "Молот", котрий займається випуском автоматів Калашникова.

У червні підприємство отримало бюджетну субсидію у розмірі 439,2 млн рублів, за її рахунок була погашена заборгованість із заробітної плати колективу підприємства, що склалася до 21 січня 2009 року.

Не дивлячись на це, ситуація на заводі залишається напруженою, основне виробництво знов зупинене. З майже 5-тисячного колективу на "Молоті" зараз виходять на роботу лише оперативні служби і служба охорони.

Заборгованість перед працівниками, яким нараховується 2/3 заробітної плати, продовжує зростати. Як повідомили в обласному управлінні державної служби зайнятості населення, більше 2700 працівників "Молота" тимчасово працевлаштовані на суспільних роботах і отримують матеріальну компенсацію.

"Молот" має велику сумарну заборгованість перед бюджетами різних рівнів, постачальниками, банками і працівниками заводу - всього більше 1 млрд рублів. За оцінкою фахівців департаменту промислового розвитку, для того, щоб підприємство відновило стабільну роботу (зокрема, аби були розблоковані рахунки), буде потрібно не менше 300-400 млн рублів.

Завод може врятувати кредит, але, поки є прострочені заборгованості по раніше виданих кредитних ресурсах, процес здобуття нового кредиту затягується.
ВАТ "Вятсько-Полянський машинобудівний завод "Молот" зареєстровано в 2002 році на базі заснованого в 1940 році оборонного підприємства. Виробляє стрілецьку зброю і боєприпаси, у тому числі автомати Калашникова і переносні протитанкові комплекси.

У березні 2009 року відносно гендиректора заводу Сергія Бахмурнова було порушено кримінальну справу по статті "Невиплата заробітної плати", згідно з якою передбачається ув’язнення строком до двох років. На самому підприємстві вірять, що виплата зарплати затримується "ненавмисно": судові пристави направляють всі засоби "Молота" на погашення боргів перед суміжниками.

Читайте також:

Сорос вважає, що криза закінчилася

General Motors починає продавати автомобілі через eBay

Китайські сталевари вбили директора завода

Тимошенко відбирає в "регіоналів" Херсонський машинобудівний завод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: