В секторі Газа знову відновили навчання в школах

Сьогодні в регіоні відкрилися більше 600 шкіл, серед них - 221 школа при ООН. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

В регіоні вже запрацювали школи, проте у багатьох будівлях як і раніше немає світла і тепла, тому дітям дозволяється відвідувати заняття у верхньому одязі.

Викладачі нарікають на те, що такі умови навчання помітно позначаються на успішності школярів. Але представники ООН обіцяють, що зроблять все можливе для швидкого забезпечення шкіл теплом і електроенергією. 

Європейський союз також має намір негайно почати відновлення інфраструктури сектора Газа, зруйнованої в результаті військової операції Ізраїлю проти угрупування радикального ісламізму ХАМАС.

Крім того, ЄС відкидає співпраця з ХАМАС у відновленні Гази. Як партнер Євросоюз бачить палестинський уряд національної єдності, яка "грунтується на консенсусі і об'єднує всі партії".

Головний дипломат Євросоюзу Хав'єр Солану висловився за проведення міжнародного розслідування, яке повинно буде встановити, чи дійсно в ході тритижневої війни в секторі Газа Ізраїль допустив військові злочини. Нагадаємо, норвезький лікар-кардіолог Ерік Фоссе, який працював в секторі Газа, заявив про використання Ізраїлем під час операції "Литий свинець" нової невідомої зброї. За його словами, невідома зброя вражає нижню частину тулуба. При цьому кінці відірваних кінцівок часто обпечені і обвуглені, на самому тілі залишаються численні точкові відмітини. Крім того, у поранених також часто спостерігається внутрішня кровотеча.


Читайте також:

Ізраїль звинуватили у використанні невідомої зброї

ХАМАС розказав про свої втрати

Ізраїль підтримає відновлення Гази, якщо процес не очолить ХАМАС

Ізраїль вивів війська з сектора Газа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: