В Сингапурі ув'язнили жінку, яка інфікувалася коронавірусом і приховала контакт із чоловіком: подробиці

В Сингапурі ув'язнили жінку, яка інфікувалася коронавірусом і приховала контакт із чоловіком: подробиці

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Сингапурі ув'язнили жінку, яка інфікувалася коронавірусом і приховала контакт із чоловіком: подробиці

The Straits Times

У лютому вона захворіла на COVID-19 і приховала контакт зі знайомим.

В Сингапурі 65-річну жительку на і'мя О Бі Хіок засудили до 5 місяців ув'язнення. Вона приховала від органів охорони здоров'я, що відстежують контакти під час пандемії коронавірусу, зустрічі з другом.

Про це пише The Straits Times.

Домогосподарка, яка хворіла у лютому минулого року на COVID-19, була засуджена до п'яти місяців ув'язнення за те, що вона навмисно не надавала інформацію для розслідування контактів. О Бі Хіок не повідомила, що вона неодноразово зустрічалася з близьким другом.

65-річна жінка боялася: інші можуть подумати, що у неї був роман з цим чоловіком — Лімом Кіанг Хонгом. 20 березня минулого року йому поставили діагноз COVID-19.

8 січня суд дізнався, що злочин жінки виявили лише тоді, коли слідчі розкрили інформацію, включаючи записи про стоянки автомобілів, якими керували вона та Лім.

Просячи, щоб її підзахисна отримала суворий штраф замість тюремного ув'язнення, адвокат сказав судді, що О Бі Хіок не інфікувала Ліма. Однак вона заразила власного онука.

Виносячи вирок, суддя описав відстеження контактів як важливий інструмент боротьби у Сингапурі проти пандемії коронавірусу. “Ми лише такі сильні, наскільки наша найслабша ланка. Хоча я розумів би мотивацію пані О і бажання зберегти таємницю своїх зустрічей із паном Лімом, я погоджуюсь, що це корисливі причини, в межах суспільних інтересів, необхідних для контролю пандемії", — додав суддя.

О Бі Хіок зустрічала минулий китайський Новий рік у танцювальній залі ресторану. 24 лютого вона потрапила до сингапурської загальної лікарні з лихоманкою, а через два дні їй поставили діагноз — COVID-19.

Того ж дня епідеміологиня, лікарка Ян Йонг, поговорила з домогосподаркою, щоб відстежити контакти. За словами жінки, вона тричі на тиждень ходила продуктовими магазинами. Також вона сказала лікареві, що 22 лютого відсвяткувала день народження чоловіка з родиною.

Нагадаємо, у світі кількість людей, померлих від коронавірусу, становить понад 1,9 млн. Від початку пандемії в 191 країні світу зафіксовано 88 758 618 випадків зараження, вилікувалися понад 62 млн осіб.

Наступна публікація