В США арахісове масло могло убити 3 людини

Більше 400 жителів 43 штатів США постраждали від арахісового масла.

Більше 400 жителів 43 штатів США постраждали від арахісового масла, зараженого сальмонелою. За даними федеральної влади, від сальмонельозу могли померти три людини, передає ABC News.

Точно встановити марку небезпечного масла в кожному випадку не удалося, проте більшість постраждалих вживали продукцію однієї і тієї ж фірми. Компанія King Nut з Огайо в неділю перестала продавати два сорти масла під марками King Nut і Parnell's Pride. Представники фірми заявили, що прагнуть захистити людей, не чекаючи остаточних результатів перевірки. Дане масло не надходило у роздрібний продаж, зате поставлялося таким установам, як лікарні, будинки для літніх людей, школи, університети і ресторани.

За даними Центру по контролю за захворюваннями, сальмонельоз міг стати причиною трьох смертей. За наявними даними, заразившись сальмонелою, померла літня жінка в будинку для літніх людей на півночі штату Мінесота, хоча лікарі не знають, чи померла вона від сальмонельозу або ж смерть викликали загальні проблеми зі здоров'ям. Про інших померлих нічого не повідомляється.

За даними на понеділок, всього від сальмонельозу постраждали 410 американців. Перші випадки були зафіксовані ще у вересні, але більшість заразилася після 1 жовтня. Поки що фахівці не виключають, що бактерії могли попасти в масло з іншого джерела.

Читайте також:
В ЄС заборонили яйця
У Луцьку з інфекцією госпіталізовані 18 дітей
У Росії діти інтернату хворі на сальмонельоз


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: