В США будуть призначати єпископами гомосексуалістів

У США знову назріває конфлікт між ліберальним і консервативним крилами англіканської церкви.

Єпископи англіканської церкви Сполучених Штатів проголосували за скасування мораторію на призначення єпископами тих, хто не приховує свого гомосексуалізму.

Рішення було ухвалене 13 липня в Анахаймі (штат Каліфорнія) так званою палатою депутатів, де засідають священики і представники світського співтовариства. Для набуття чинності, його має схвалити палата єпископів Єпископальної церкви США.

Це рішення, швидше за все, призведе до виходу американської церкви з Англіканського співтовариства - міжнародної асоціації національних англіканських Церков.

Конфлікт розпочався в 2003 році, коли в США був призначений єпископом Джин Робінсон, який відкрито заявив про свій гомосексуалізм.

Через це виник розкол між ліберальними і консервативними колами англіканської церкви. Традиціоналісти вважають, що Біблія однозначно не допускає гомосексуалізму.
На думку лібералів, Священне писання може тлумачити інакше, зважаючи на поширені в сучасному суспільстві погляди.

У 2006 році було ухвалено мораторій на призначення єпископами людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Тепер, зазначають оглядачі, нове призначення єпископом гомосексуаліста вже напевно зробить неможливим збереження Англіканського співтовариства в його нинішньому вигляді.

Криза може ще більше загостритися, якщо Єпископальна церква США ухвалить рішення про закінчення терміну дії іншого мораторію - на благословення одностатевих пар під час церковної служби.

Читайте також:

Вперше у світі темношкіра жінка стала рабином

В Індії геям дозволили займатися сексом

Американець-транссексуал народив другу дитину

Папа Римський прилетів до Африки розповідати про шкоду презервативів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: