В США дозволили мацати статеві органи пасажирів літаків

В аеропортах США встановили нові сканери, які можуть виявити неметалічні предмети, зокрема вибухові речовини, у разі відмови пасажира від сканування, співробітник аеропорту має право торкатися грудей і статевих органів пасажирів.

Після того, як минулого місяця в декількох вантажних літаках, що летіли до США, були знайдені вибухові пристрої, американська влада вирішила посилити обшук пасажирів. Відтепер співробітнику аеропорту можуть торкатися грудей і статевих органів пасажирів.

В аеропортах по всій Америці встановили нові сканери, які можуть виявити неметалічні предмети, зокрема вибухові речовини.

Тепер багато організацій з прав людини стверджують, що ці сканери погано діють на людей, оскільки в них є якась доза рентгенівського випромінювання. Деякі учені заперечують ризик шкідливої дії випромінювання від сканування тіла.

Крім того, якщо при скануванні тіла машина показує "щось дивне", або якщо пасажир відмовляється пройти процедуру сканування тіла, то співробітник аеропорту особисто обшукуватиме пасажира, навіть має право торкатися грудей і статевих органів пасажирів.

Пасажири вже висловили свою незадоволеність, називаючи "це мацання дуже особистим і недоречним".

Хвиля незадоволеності пройшла також серед пілотів і стюардес, які теж вважають це недоречним.

Читайте також:

В аеропорту Гоа кілька літаків зіткнулися з птахами

Літак австралійської авіакомпанії знову аварійно сів у Сінгапурі

Авіакомпанія викликала ФБР через леза на борту літака

Бандити викрали літак з військової бази в Гондурасі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: