В США міста-банкрути зноситимуть бульдозерами

Міста з великим рівнем безробіття необхідно знести, і частину територій "повернути природі": новий проект США.

Бідні міста США, населені переважно безробітними, необхідно зносити. Таку ідею оголосив голова фінансового департаменту округу Дженессі Ден Кілді.

Проект, який починався як локальний, вже дістався до адміністрації президента і розглядається на національному рівні.

Першим претендентом під знос має стати місто Флінт, штат Мічиган. Влада збирається "повернути природі" до 40% його земель. У Флінта немає іншого виходу. Безробіття тут наближається до 20%, а населення скоротилося наполовину - до 110 тисяч людей.

Такий великий рівень безробіття у Флінті пов'язаний з тим, що місто розташоване поряд з Детройтом – більшість мешканців міста працювали на заводах General Motors, але через банкрутство компанії більшість з них були звільнені.

"Якщо Флінт не пожертвує частиною своєї території, йому просто загрожує банкрутство", - заявив Ден Кілді, який, до речі, сам прожив там велику частину свого життя.

За інформацією The Daily Telegraph, наразі населення в місті стає все менше, люди в пошуках роботи від'їжджають до інших штатів. Сміттєзбирачі збирають від сили один контейнер із сміттям зі всього міста, дороги поволі руйнуються, в поліції відчувається брак кадрів, і, нарешті, в місті дуже мало мешканців навіть для того, щоб окупати своїми платежами комунальні послуги.

Кілді пропонує "повернути частину території, яку займає Флінт, живій природі", а людей, які залишилися без будинків, переселити в інші міста за рахунок держави.

Крім того, Кілді виступає автором проекту "Скоротитися, щоб вижити". Він вважає, що бульдозер цілком може пройтися ще по півсотні американських міст. Перші в списку - колишні індустріальні центри на півночі, зокрема Детройт, Філадельфія, Пітсбург, Балтімор і Мемфіс.

Читайте також:

Білий дім заявив про оживання економіки США

Мільйонерів у США поменшало на чверть

Половина банків США не здатні витримати продовження кризи

В США найвищий рівень безробіття за 25 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: