В США на книжковий ринок надійде книга мемуарів Джорджа Буша-молодшого

В Америці у продаж у вівторок надійде книга Джорджа Буша-молодшого, у якій він відверто розповідає про найважчі випробуваннях свого правління.

Мемуари 64-річного екс-президента США Джорджа Буша-молодшого виходять у вівторок, 9 листопада на американський книжковий ринок.

Книга під назвою Decision Points (Моменти істини, На роздоріжжі), випущена видавничим домом Random House, ще до появи на прилавках увійшла до трійки бестселерів на веб-сайті торгового дому Amazon. Буш, за чутками, отримав сім мільйонів доларів авансу за книгу, перший наклад якої становив 1,5 мільйона екземплярів.

Політик завершив свою восьмирічну президентську кар'єру в 2009 році на найнижчій точці популярності, в книзі відверто розповідає про найважчі випробуваннях свого правління. Їх було справді чимало - криваве 11 вересня 2001, коли терористи Аль-Каїди зробили безпрецедентну атаку на Нью-Йорк і Вашингтон, рішення про введення військ в Афганістан і Ірак, ураган "Катріна", який зруйнував міф про міць наддержави, фінансова криза, яка втягнула США і світ в найбільш затяжну рецесію.

"Приступаючи до роботи над мемуарами, я відійшов від традиційної манери їх написання. Я не представляю стомлюючу детальну хронологію життя та правління... Замість цього я сконцентрувався на найголовнішому - прийнятті рішень", - говорить автор у своєму відео-зверненні до читачів, розміщеному на сайті Random Hause.

Раніше, ділячись творчими задумами, Буш говорив, що в книзі буде 12 розділів, присвячених найбільш важливим моментам його життя.

Книга обіцяє бути особистісною та відвертою. Вона розповідає про дитинство в Техасі, про те, що таке бути сином президента, про зустріч з майбутньою дружиною Лорою і появу на світ дочок-близнят. Одна з глав присвячена тому, як Буш позбувся згубної залежності від алкоголю. Але найболючішими і найважчими кроками для президента США були рішення послати війська на війну, визнається Буш у своєму відео-анонсі мемуарів.

Буш відкриває в книзі деякі секрети Білого дому, розповідаючи, як він формував свою команду, і зазначаючи, що рішення президента завжди формуються його штабом.

У минулому його ковбойський імідж, техаський акцент і численні обмовки на публіці сприяли створенню комічного образу президента США, хоча Буш-молодший має найкращу освіту, яку тільки можливо отримати в світі - він закінчив Єльський університет і Гарвардської школи бізнесу.

У блогосфері у зв'язку з очікуваним виходом книги домінують позитивні відгуки на адресу екс-президента з вельми суперечливою репутацією. Багато хто каже йому "дякую" якщо і не за роки правління, то хоча б за спробу чесного звіту перед виборцями.

Видавничий дім заздалегідь приніс вибачення читачам, які шукають можливості отримати автограф автора: "Джордж Буш не бере участі ні в яких церемоніях з нагоди виходу його мемуарів і зможе підписати тільки нечисленні екземпляри, які будуть направлені в його фонд".

Нагадаємо, що 5 листопада стало відомо про те, що в своїх мемуарах Буш розповів, що в 2007 році ізраїльське керівництво просило його завдати ракетного удару по об'єкту в Сирії, який деякі вважали заводом з виробництва ядерної зброї.

Читайте також:

Буш зізнався, що був шокований, коли не знайшов в Іраку зброї масового ураження

Джордж Буш-молодший написав книгу, як він кидав пити

Джордж Буш дасть перше телеінтерв'ю після відставки

ВідеоВ США на книжковий ринок надійде книга мемуарів Джорджа Буша-молодшого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: