В США нагадали, від чого залежить запровадження Америкою другого пакету санкцій проти РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держдеп повинен до 6 листопада представити в Конгрес доповідь про те, чи дотримується Росія вимоги закону про хімзброю.

Рішення про введення Вашингтоном другого пакету санкцій проти Росії у зв'язку з "справою Скрипалів" залежить від підсумків і тривалості консультацій американського держдепартаменту з Конгресом, заявив представник Держдепартаменту Роберт Палладіно.

Він підтвердив на брифінгу, що Держдеп повинен до 6 листопада представити в Конгрес доповідь про те, чи дотримується Росія вимоги закону про хімзброю, і не пізніше 6 листопада почати консультації, які не обмежені за часом.

"Ми зобов'язані почати консультації з Конгресом 6 листопада, проте обмежень щодо часу проведення консультацій немає", - пояснив він.

ВідеоСША планують запровадити додаткові санкції проти РФ - Волкер

Тиск на Росію - Сполучені Штати планують нові хвилі санкцій проти Москви. Про це заявив спецпредставник державного департаменту США з питань України Курт Волкер. За його словами, Вашингтон запроваджуватиме нові санкції проти Росії раз на один-два місяці. Все через небажання Кремля конструктивно підійти до врегулювання ситуації на Донбасі. І додав, запроваджувати додаткові санкції Штати планують не самі, а у співпраці з європейськими партнерами.

США планують запровадити додаткові санкції проти РФ - Волкер

Палладіно нагадав, що Держдеп повинен зробити висновки про те, "припинила Росія використовувати хімічну і надала гарантії, що не буде застосовувати його в подальшому, дозволила міжнародну перевірку цих гарантій і так далі".

Залиште свій коментар

Вибір редакції