В США підтвердили законність обрання Обами президентом

Влада Гаваїв вкотре підтвердила, що Обама народився на їх території і від народження має американське громадянство, а отже - є законним президентом США.

За підсумками чергової перевірки влада Гаваїв засвідчила, що Барак Обама народився в цьому штаті та є громадянином США з народження.

Гавайський уряд прагне покласти край чуткам про те, що Обама народився за межами США і тому не може займати посаду глави держави.

"Я бачила оригінали реєстраційних записів, які зберігаються департаментом охорони здоров'я штату Гаваї і свідчать, що Барак Хусейн Обама народився на Гаваях", - заявила керівник департаменту доктор Чійоме Фуіно.

Чутки про "сумнівне" місце народження Обами розповсюдилися під час його президентської кампанії, і 31 жовтня Фукіно вже оголосила про їх необґрунтованість.

Повторну заяву довелося зробити у зв'язку з тим, що у теорії "незаконного президентства" як і раніше знаходяться прихильники, які останнім часом активізували пропаганду в блогах і на телебаченні.

У липні майор-резервіст Армії США Стефан Фредерік Кук відмовився виконати наказ про відправку до Афганістану, пояснивши своє рішення нелегітимністю президентства Обами.

Як запевняє майор, Обама народився не в США, отже, він не був громадянином Америки за народженням. Це означає, що він не мав права обиратися на посаду президента і виконувати функції головнокомандуючого.

Читайте також:

Обама проведе відпустку на фермі

Обама: XXI сторіччя визначатимуть Китай та США

Обама вибачився за звинувачення поліції в расизмі

У США оскаржують законність обрання Обами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: