В США розшукують чоловіка, який пообіцяв убити Обаму

Автор теорії про космічного орла та масове поставнння в Америці погрожує вбити президента Барака Обаму.

Влада США виписала ордер на арешт Деніела Джеймса Мюррея, який висловлював погрози на адресу американського президента Барака Обами.

Мюррей заявив, що є учасником змови, мета якої – вбивство Обами. Одночасно з цим він повідомив, що між Сонцем і Місяцем літає орел.

Наразі він перебуває в розшуку. Відомо, що свої погляди чоловік полюбляє висловлювати в розмові з працівниками банку.

Так, 19 травня Мюррей прийшов у відділення Першого національного банку Zions в місті Сент-Джордж, штат Юта, щоб відкрити там депозит.

При собі у нього був чек на 85 тисяч доларів. Американець запитав, чи є банк платоспроможним, після чого заявив: "Зараз американська економіка знаходиться в повному безладі, і якщо громадяни почнуть масово
втрачати свої гроші, вони повстануть, і відбудуться вбивства".

В кінці місяця Мюррей прийшов в банк, щоб забрати 12698 доларів. У нього не було з собою посвідчення особи, і співробітники банку відмовилися видати йому гроші. Тоді він сказав: "Не хотілося би бути неввічливим, але якщо я не отримаю цю суму, то хтось помре". Після цього гроші Мюррею видали.

Останнього разу він відвідав банк, щоб зняти залишок грошей та закрити рахунок. Тоді він і розповів, що має вбити Обаму. А також, що Земля розташована в 94 мільйонах миль від Сонця, а між Сонцем і Місяцем "літає орел і це величезний крок для людства".

Читайте також:

В Туреччині заарештували терориста, який намагався вбити Барака Обаму

Обама отримав конверт з кров'ю ВІЛ-інфікованого

Біля Капітолію затримали озброєного чоловіка з "посилкою для Обами"

Обама намагався увійти до Білого дому через вікно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: