В США студенти влаштують "расистський розпродаж"

Акція влаштовується на знак протесту проти законопроекту, який дозволить університетам враховувати при зарахуванні студента його расу, стать та етнічне походження.

Студенти-республіканці з Каліфорнійського університету в Берклі влаштують у вівторок, 27 вересня, розпродаж випічки, призначаючи ціну залежно від раси та статі покупця. Про це повідомляється на сторінці групи на Facebook.

Акція влаштовується на знак протесту проти законопроекту, який дозволить каліфорнійським університетам, які фінансуються державою, враховувати при зарахуванні студента його расу, стать, етнічне походження і країну, з якої він приїхав. На думку організаторів акції, подібні методи при зарахуванні є по-суті расистськими.

Для того, що підкреслити несправедливість пропонованого законопроекту, студенти-республіканці, за аналогією, призначили різні ціни на випічку для різних груп.

Найбільше доведеться заплатити білим - два долари, вихідцям з Азії - 1,5 долара, тим, хто походить з латиноамериканських іспаномовних країн - один долар, афроамериканцям - 0,75 долара, американським індіанцям - 0,25 долара і стільки ж - всім жінкам .

Студенти тим самим підкреслюють, що в разі прийняття законопроекту кольоровим американцям і жінкам буде легше потрапити в університет, ніж білим чоловікам, незалежно від рівня підготовки.

За словами одного з організаторів акції, на їх адресу надходять погрози.

Прихильники так званої "позитивної дискримінації", проти якої протестують студенти, наполягають на тому, що групи, які раніше піддавалися дискримінації (афроамериканці, індіанці, жінки і так далі) тепер повинні отримувати різноманітні переваги.

Читайте також:

Німеччина відмовилася від участі в конференції ООН проти расизму

Роберто Карлос знову постраждав від расистів в Росії (відео)

Модний дім Gucci звинуватили в расизмі

Наомі Кемпбелл звинуватила шоколадну компанію в расизмі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: