У США виправдали чоловіка, який 59 років відсидів за вбивство, яке не скоював

Ця нерозкрита справа стала найдовшою в історії США.

У США в штаті Іллінойс виправдали та звільнили чоловіка, який був засуджений до довічного ув'язнення за вбивство 7-річної дівчинки.

Вбивство сталося ще в 1957 році, з тих пір незаконно засуджений чоловік відбував термін у в'язниці, повідомляє видання ТАСС.

76-річний Джек Макколох був виправданий у Чиказькому суді, через 59 років з дня злочину. Тепер ця справа вважається найдавнішою в історії США, і переведена в категорію "нерозкриті".

Вирішальну роль у виправданні Макколоха зіграв місцевий прокурор Річард Шмак. Саме він підняв старі записи телефонних розмов, один з яких вів з телефонної будки в день вбивства тоді ще 18-річний Макколох. Час дзвінка і вбивства практично повністю збігалися. Але ірландець дзвонив, перебуваючи в 112,6 км від місця злочину.

Суддя Вільям Бреді в своїй постанові нагадав, що викрадення і вбивство дівчинки не давало спокою населенню міста Сікамор протягом декількох десятиліть. Також він зізнався, що він і сам втратив спокій, розбираючись в цій резонансній справі.

Як повідомляє видання, в 1950-х роках у США викрадення дітей були вкрай рідкісні, тому подібні злочини викликали загальнонаціональний резонанс.

У грудні 1957 року 7-річна Мері з другом грали на вулиці, коли до них підійшов незнайомий молодий чоловік, який назвався Джонні, і запропонував покатати їх. Хлопчик побіг додому за рукавицями, а коли повернувся, дівчинки вже не було. Через п'ять місяців тіло Мері знайшли в лісі, судмедексперти зробили висновок, що вона була задушена.

Як відомо, раніше обвинувачений Макколох народився в Ірландії, в 1946 році з матір'ю переїхав до США і до 18 років жив у Сикаморе. Потім він 10 років відслужив в армії, а після звільнення влаштувався поліцейським в місті Сіетл.

У 2012 році суд визнав ірландця винним у вбивстві, незважаючи на алібі, яке виявилося важко довести.

Макколоху заборонено виїжджати з Іллінойсу до тих пір, поки генеральний прокурор штату не прийме рішення про доцільність проведення повторного судового розгляду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: