Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США виправдали чоловіка, який 59 років відсидів за вбивство, яке не скоював

Ця нерозкрита справа стала найдовшою в історії США.

У США в штаті Іллінойс виправдали та звільнили чоловіка, який був засуджений до довічного ув'язнення за вбивство 7-річної дівчинки.

Вбивство сталося ще в 1957 році, з тих пір незаконно засуджений чоловік відбував термін у в'язниці, повідомляє видання ТАСС.

76-річний Джек Макколох був виправданий у Чиказькому суді, через 59 років з дня злочину. Тепер ця справа вважається найдавнішою в історії США, і переведена в категорію "нерозкриті".

Вирішальну роль у виправданні Макколоха зіграв місцевий прокурор Річард Шмак. Саме він підняв старі записи телефонних розмов, один з яких вів з телефонної будки в день вбивства тоді ще 18-річний Макколох. Час дзвінка і вбивства практично повністю збігалися. Але ірландець дзвонив, перебуваючи в 112,6 км від місця злочину.

Суддя Вільям Бреді в своїй постанові нагадав, що викрадення і вбивство дівчинки не давало спокою населенню міста Сікамор протягом декількох десятиліть. Також він зізнався, що він і сам втратив спокій, розбираючись в цій резонансній справі.

Як повідомляє видання, в 1950-х роках у США викрадення дітей були вкрай рідкісні, тому подібні злочини викликали загальнонаціональний резонанс.

У грудні 1957 року 7-річна Мері з другом грали на вулиці, коли до них підійшов незнайомий молодий чоловік, який назвався Джонні, і запропонував покатати їх. Хлопчик побіг додому за рукавицями, а коли повернувся, дівчинки вже не було. Через п'ять місяців тіло Мері знайшли в лісі, судмедексперти зробили висновок, що вона була задушена.

Як відомо, раніше обвинувачений Макколох народився в Ірландії, в 1946 році з матір'ю переїхав до США і до 18 років жив у Сикаморе. Потім він 10 років відслужив в армії, а після звільнення влаштувався поліцейським в місті Сіетл.

У 2012 році суд визнав ірландця винним у вбивстві, незважаючи на алібі, яке виявилося важко довести.

Макколоху заборонено виїжджати з Іллінойсу до тих пір, поки генеральний прокурор штату не прийме рішення про доцільність проведення повторного судового розгляду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції