В США визнали безпорадність армії в боротьбі з розливом нафти

Міністр оборони США Роберт Гейтс заявив, що американські військовослужбовці не готові для ліквідації катастроф такого рівня, як розлив нафти.

У військовослужбовців Армії США недостатньо досвіду для боротьби з розливом нафти в Мексиканській затоці.

Про це заявив міністр оборони США Роберт Гейтс у ході свого візиту до Сінгапуру. Він зазначив, що військові надають деяке обладнання фахівцям компанії BP, а також надають посильну допомогу. Але, за його словами, у Армії США немає "чарівної кулі", здатної запобігти катастрофі.

Роберт Гейтс додав, що багато конгресменів закликають військових втрутитися в те, що відбувається. За його словами, Армія США зробить все від неї залежне, щоб допомогти. Однак ліквідація причин і наслідків подібних катастроф виходить за рамки спеціалізації військових.

Витік нафти в Мексиканській затоці почалався після аварії на нафтовій платформі Deepwater Horizon. 20 квітня на платформі стався вибух, після якого почалася пожежа. В результаті інциденту загинули 11 людей. Сама платформа, яка належала компанії British Petroleum, затонула.

Фахівці BP зробили кілька спроб зупинити витік нафти, проте жодна з них не увінчалася успіхом. У четвер, 3 червня, інженери відрізали частину пошкодженої труби і встановили на місці витоку спеціальний захисний купол. Він повинен запобігти потраплянню нафти в Мексиканську затоку. Проте остаточно перекрити витік поки не вдалося.

У результаті аварії на поверхні води утворилася нафтова пляма, яка загрожує екології прибережних районів. В даний час фахівці BP спільно з береговою охороною США намагаються побудувати насипні загородження, які захистять узбережжя від нафти.

Читайте також:

На місце витоку нафти в Мексиканській затоці встановили заглушку

Трубу, через яку у Мексиканську затоку потрапила нафта, відрізали

Влада США: нафта витікатиме в Мексиканську затоку до серпня

Усі спроби зупинити витік нафти у Мексиканській затоці провалилися

ВідеоНафта витікатиме в Мексиканську затоку до серпня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: