В США вводять комендантську годину

З метою уникнення масових заворушень США почали вводити в своїх містах комендантську годину. Першою стала Філадельфія.

Влада міста Філадельфія (США) ввела комендантську годину та ряд інших запобіжних заходів у відповідь на заворушення, що відбуваються серед молоді.

Так, молодь міста з кінця березня, домовляючись через соціальні мережі почала виходити на вулиці міста для участі у флешмобах. Вже у липні такі флешмоби стали більш масовими та агресивними. Як наслідок, було поранено 59 осіб та завдано значних збитків місту.

Влада міста занепокоєна таким станом речей, до того ж все це відбувається на тлі масових заворушень, що відбуваються зараз у Лондоні.

З метою уникнення масових заворушень мер міста Майкл Нуттер запровадив ряд застережних заходів. Так, у вихідні дні значно обмежено вхід до центру Філадельфії та в університетську частину.

Особам, котрим не виповнилось 18 років, не дозволяється виходити на вулиці після 21 години по п’ятницях та суботах. В інші дні комендантська година триває з 22:00.

У разі порушень та затримань батьки підлітків змушені будуть заплатити штраф у розмірі 500 доларів. Обмеження діятимуть до кінця літа.

Через зростаючий рівень злочинності в окремих районах Філадельфії на вулиці міста також виведено додаткові поліцейські підрозділи.

Читайте також:

Безлади в Англії: в лондонській поліції закінчилися вільні місця в камерах

Вуличні безлади ширяться Англією: протести охопили Ліверпуль і Манчестер

Лондон у вогні: три доби погромів

Молодь влаштувала заворушення у передмісті Стокгольма

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: