В столиці Тунісу ввели комендантську годину

Рішення про комендатську годину послідувало за антиурядовими протестами, учасники яких почали закидали камінням поліцію. У відповідь правоохоронці застосували сльозогінний газ і кийки.

Влада Тунісу в ніч на неділю ввела в столиці країни комендантську годину. Як повідомляється, особливий режим в місті буде діяти з 21.00 до 05.00 за місцевим часом.

Це рішення послідувало за антиурядовими протестами, учасники яких почали закидати поліцію камінням. У відповідь правоохоронці застосували сльозогінний газ і кийки.

Учасники акцій протесту також виступали проти надмірно жорстокого розгону мітингів, які проходили в останні дні.

Нагадаємо, демонстранти виходять на вулиці міст з вимогою відставки тимчасового уряду.

Тимчасовий уряд перебуває при владі в Тунісі з 14 лютого, коли президент Тунісу Зін аль-Абідін Бен Алі, який правив країною більше 20 років, був змушений піти у відставку через численні акції протесту.

Всенародні вибори в конституційну раду країни, які мають вирішити політичну кризу, призначені на 24 липня. Після виборів члени конституційної ради повинні будуть призначити новий уряд чи запропонувати нинішньому продовжити керувати країною до проведення парламентських чи президентських виборів.

Читайте також:

Італія вислала назад до Тунісу сотні іммігрантів

Поваленого президента Тунісу звинуватили у вбивствах і змові проти держави

Мати тунісця, після смерті якого повстали арабські країни, пишається сином

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: