У Техасі потужно палають нафтові цистерни, які не можуть ніяк загасити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Масштабна пожежа сталася в американському місті Г'юстон.

Вибухонебезпечні цистерни з нафтопродуктами в Техасі горять другий день поспіль. Полум'я вже перекинулось на сім резервуарів, стовпи диму від пожежі здіймаються на сотні метрів заввишки, а видно їх навіть у сусідніх містечках, повідомляється в сюжеті ТСН.Ранок. 

Місцевих жителів вогонь не надто турбує. Спершу влада побоювалась загрози вибуху і розпорядилась зачинити школи та евакуювати жителів прилеглих районів. Однак згодом перевірка надзвичайників показала, що загрози вибуху немає. Тепер жителі Г'юстона спокійно гуляють містом, поки вогнеборці гасять пожежу. Що саме стало причиною займання, з'ясовує слідство. Як зазначає Global News, пожежа сталася в парку Deer Park і тривала від учора всю ніч. Пожежники працюють тут, використовуючи вогнегасну піну, а місцевих жителів спочатку евакуювали в укриття, а пізніше випустили звідти. 

Нагадаємо, протягом останніх тижнів січня та на початку лютого минулого року у Керченській протоці палали танкери з газом. Кількість осередків пожежі виросла до шести. На танкерах "Маестро" і "Канді", які загорілися поблизу Керченської протоки 21 січня, палало 4,5 тисяч тонн скрапленого газу. У Росморрічфлоті зазначили, що кількість осередків пожежі на двох танкерах виросла до шести: чотири на "Маестро", і два – на "Канді". Там додали, що в останні тижні горіння було бездимним, тому що горів і поступово вигорав газ. Представник відомства запевнив, що "жодних наслідків для екології немає", жодних плям на акваторії не було. Пізніше повідомлялося, що в результаті пожежі на двох суднах в Керченській протоці загинуло 14 людей, ще п'ятеро вважаються зниклими без вісті. 

ВідеоУ Техасі другий день горять цистерни з нафтохімічними продуктами

Полум'я вже перекинулось на 7 резервуарів, стовпи диму від пожежі здіймаються на сотні метрів заввишки, а видно їх навіть у сусідніх містечках. Та от місцевих жителів вогонь не дуже турбує. Спершу влада побоювалась загрози вибуху і навіть розпорядилась зачинити школи та евакуювати жителів прилеглих районів. Однак згодом перевірка надзвичайників показала - загрози вибуху нема.  

У Техасі другий день горять цистерни з нафтохімічними продуктами

Залиште свій коментар

Вибір редакції